Naše služby

NAŠE SLUŽBY

ZAŽITE S NAMI

KONFERENCIE

A KONGRESY

Vaša konferencia nemusí byť len o odborných prednáškach a klasických coffee-breakoch. Aj tu môžu účastníci zažiť niečo špeciálne – dokonale „vychutený“ tematický catering alebo unikátne vychytávky počas sprievodného programu. Vašu konferenciu pre vás vymyslíme a pripravíme na mieru tak, aby si všetci zúčastnení odniesli nielen nové odborné znalosti, ale aj jedinečný zážitok, ktorý pôjde za hranice klasickej konferencie.

Some image
Some image

Výročia

a openingy

Tak toto je naša srdcovka! Tu platí viac ako pri akomkoľvek inom podujatí, že vaši hostia musia byť doslova uchvátení, prevalcovaní emóciami. Mali by sa smiať aj plakať zároveň. Či už ide o výročie firemné, alebo rodinné, či otvárate novú predajňu, pobočku alebo reštauráciu, skúste to s nami a my vám garantujeme, že vaši hostia na toto podujatie len tak ľahko nezabudnú!

VIP
eventy

Aj v tejto oblasti sa cítime ako ryby vo vode. Podujatie s nádychom luxusu, elegancie a grácie – tak si aspoň my predstavujeme VIP event pre VIP hostí. „Priemer“ je pre nás neznáme slovo a pri tomto type podujatia to s nami budete mať možnosť zažiť naozaj na vlastnej koži. Špičková kvalita úplne vo všetkom, jedinečnosť a unikátnosť od príchodu prvého hosťa až po odchod posledného – túto latku máme jasne nastavenú a nikdy ju nepodliezame!

Some image
Some image

Veľtrhy

a výstavy
Špecifická oblasť event manažmentu, v ktorej máme taktiež skúsenosti. Chápeme vaše zámery a vieme presne, čo potrebujete na výstave dosiahnuť. Váš stánok musí byť viac ako predajné miesto. Pútavá grafika stánku, ktorá zaujme na prvý pohľad, dizajnové a zároveň obsahovo vyčerpávajúce prezentačné materiály, dokonale vyškolený personál, ale aj maé, no chutné občerstvenie. Váš stánok vám pripravíme na kľúč presne podľa vašich požiadaviek.

Koncerty
a festivaly

Vieme sa aj poriadne odviazať! Aj vy? Tak to skúsme spolu. Ak vás už nudí tradičný prístup „reklamky“ alebo „eventovky“, tak u nás nájdete všetko, len nie nudu. Sme správne uletení a pri organizácii vášho koncertu alebo festivalu môžete spoznať aj túto našu stránku, a nebudete ľutovať☺

Some image